Witamy na stronie Publicznego Gimnazjum w Kamieńsku

Sukcesy uczniów

2016/2017


1.    Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Geografii - Mateusz Olejnik - II miejsce w województwie – laureat

2.    Wojewódzki Konkurs Geograficzno - Turystyczny ,,Przez lądy, morza i oceany..." - Mateusz Olejnik -      II miejsce w województwie – laureat

3. Wojewódzki Interdyscyplinarny Konkurs Ekologiczno – Regionalny – Mateusz Olejnik – laureat, Aleksandra Kuliberda - finalistka

4. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii  - Mateusz Olejnik - finalista

5.  Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Wiedzy o społeczeństwie - Mateusz Olejnik - finalista

6. XVI Wojewódzki Konkurs Biblijny – Mateusz Olejnik – finalista

7. ,,Stawiamy pewne kroki na drodze ku przyszłości - doskonalimy język angielski i niemiecki nabywając umiejętności interpretacyjno - translatorskich" Mateusz Olejnik - I miejsce w konkursie recytatorskim       w kategorii gimnazjum

8.    III Ogólnopolski Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej "Radomszczańska Cecyliada"

 - Dziecięca Schola - wyróżnienie w kategorii "Radomszczańska Nuta" (uczennice naszej szkoły, które śpiewały w tej scholi: Weronika Górzyńska, Karolina Pawlik)

- Młodzieżowa Schola (w składzie Amelia Madej, Natalia Gala, Marta Krupińska, Martyna Kopińska, Klaudia Trzepańska) - III miejsce w kategorii "Radomszczański Mikrofon"

9. ,,WEIHNACHTSVOICE RADOMSKA"  konkurs na najpiękniejszy głos Radomska w piosence               o tematyce bożonarodzeniowej w języku niemieckim i angielskim. Ewa Bińczyk - III miejsce (w kategorii język angielski)

10. Konkurs ,,Henryk Sienkiewicz – życie i twórczość” w kategorii prezentacja multimedialna – Klaudia Trzepańska - I miejsce.

11. Powiatowy Konkurs Recytatorski im. K.K. Baczyńskiego – Mateusz Olejnik - wyróżnienie

12. Dziewczęta – mistrzyniami powiatu w piłkę siatkową

13. Dziewczęta – III miejsce w piłce plażowej

14. Chłopcy – II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej

15. Powiatowy Dzień Języków Obcych

- Konkurs na najlepszy plakat o tematyce związanej z krajami europejskimi: Patrycja Madej - II miejsce 

- Quiz wiedzy o krajach anglo-, niemieckojęzycznych oraz frankofońskich:  zespół uczniów - Mateusz Olejnik, Klaudia Trzepańska, Anna Niebelska - I miejsce

16. Międzyszkolny Konkurs Poetycki ,,Wszystko jest tematem"  - Mateusz Olejnik - II miejsce

17. Etap rejonowy turnieju wiedzy pożarniczej ,,Młodzież zapobiega pożarom'' - Mateusz Olejnik -              II miejsce

18. Powiatowy konkurs „Bądź przedsiębiorczy wypromuj firmę i zawód" - Mateusz Olejnik - II miejsce      w kategorii prezentacja multimedialna

19. Konkurs ,,Historia Kamieńska”- Mateusz Olejnik – I miejsce

20. Międzyszkolny konkurs ,,Miejsca piękne i nieznane” – I miejsce – Weronika Szulc, Weronika Krawczyk, Daria Barańska; III miejsce – Mateusz Olejnik


2015/2016

  1. Laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficzno - Turystycznego ,,Przez lądy, morza i oceany" - Mateusz Olejnik
  2. Powiatowy Dzień Języków Obcych:
  • I m. w kategorii prezentacja multimedialna - Klaudia Trzepańska
  • III m. w kategorii konkurs wiedzy - Joanna Majchrowska, Mateusz Olejnik, Klaudia Trzepańska

        3. I m. w Powiatowym Konkursie Recytatorskim -  Mateusz Olejnik

        4. Wyróżnienie w konkursie ,,Europejska bombka" - Amelia Olszewska

        5. III m. w kategorii prezenacja multimedialna w Powiatowym Konkursie ,,Bądź przedsiębiorczy - wypromuj firmę i    zawód" - Mateusz Olejnik

       6. III m. - Joanna Majchrowska, Jakub Ościk

           wyróżnienie - Anna Niebelska, Urszula Wodo w Powiatowym Konkursie Lingwistycznym

       7. I m. w Międzyszkolnym Konkursie Poetyckim ,,Wszystko jest tematem" - Mateusz Olejnik

       8. I m. - Mateusz Olejnik, Klaudia Trzepańska, Justyna Pietrzak

           III m. - Julia Rożniatowska, Urszula Wodo, Jakub Ościk w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy ,,Jezyki obce naszą przyszłością w Europie"

       9. finaliści Interdyscyplinarnego Konkursu Ekologiczno - Regionalnego Województwa Łódzkiego - Mateusz Olejnik, Jakub Ościk, Julia Rożniatowska

      10. finalista XV Wojewodzkiego Konkursu Biblijnego - Mateusz Olejnik

       11. I m. - Klaudia Trzepańska

              III m. - Julia Kowalska

              wyróżnienie - Mateusz Olejnik w VI Powiatowym Konkursie na Prezentację Multimedialną ,,Meine Freunde, meine Freizeit, meine Hobbys"

       12. Wyróżnienie w Konkursie powiatowym "Alkohol chemiczna pułapka 2016" w kategorii ulotka - Weronika      Wieczorek

        13. I m. w grze miejskiej w Radomsku ,,Pierwsza pomoc na szóstkę'' - drużyna w składzie: Martyna Sewerynek, Julia Alberciak i Julia Rożniatowska

        14. Laureatki Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego ,,Utracone dziedzictwo - losy ziemian w XX w.": Joanna Białek, Kinga Kulka, Anna Niebelska i Julia Krupińska.

 


2014/2015

  1. Etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu z Biologii - Krzysztof Karpiński

  2. Wojewódzki Konkurs Geograficzno – Turystyczny „Przez morza, lądy i oceany” etap rejonowy - Krzysztof Karpiński, Weronika Wieczorek

  3. Wojewódzki Interdyscyplinarny Konkurs Ekologiczno – Regionalny - etap rejonowy - Krzysztof Karpiński, Julia Rożniatowska, Martyna Gębicz, Konrad Mliczek, Jakub Motyka

  4. XIV Wojewódzki Konkurs Biblijny etap rejonowy - Mateusz Olejnik, Mikołaj Załóg

  5. Finalista XIV Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego - Mateusz Olejnik

  6. II m. w Ogólnopolski Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież zapobiega pożarom" (etap powiatowy) - Mateusz Turlejski

  7. III m. w Międzyszkolnym Konkursie Poetyckim - Mateusz Olejnik

  8. 3 finaliści międzyszkolnego konkursu „Informatyczny Puchar” - Radosław Piekarski, Gabriel Marczak, Krzysztof Karpiński

  9. III m. w Powiatowym Konkursie Wiedzy Przyrodniczej - Krzysztof Karpiński

  10. wyróżnienia w V Powiatowym Konkursie na prezentację multimedialną w języku niemieckim nt. ,,Ja i mój świat” - Klaudia Trzepańska, Mateusz Olejnik

    Wyniki sportowe za rok szk. 2014/2015

Mistrzostwa powiatu w indywidualnych biegach przełajowych:
Chłopcy - III m.

Mateusz Turlejski - 13 miejsce

Jakub Kowalski - 14 miejsce

Wiktor Ostrowski - 15 miejsce

Dziewczęta - II m.

Sandra Masiarek - 12 miejsce

Monika Dworzyńska - 13 miejsce

Izabela Matuszczak - 14 miejsce

Mistrzostwa powiatu w sztafetowych biegach przełajowych:

Chłopcy - VI miejsce

Dziewczęta - III miejsce

Mistrzostwa powiatu w piłce siatkowej:

Chłopcy  - VII miejsce

Dziewczęta - IV miejce

Mistrzostwa powiatu w piłce plażowej:

Chłopcy - V miejce

Dziewczęta - IV miejsce

Mistrzostwa powiatu w lidze LA:

Chłopcy - V miejsce

Dziewczęta - IV miejsce

 

2013/2014

  1. Stypendysta w ramach Łódzkiego Regionalnego Programu Wspierania Młodzieży Szczególnie Uzdolnionej - Jakub Nosecki

  2. Wyniki w wojewódzkich konkursach przedmiotowych:

  • Etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu z Historii (1 os.)

  • Etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu z Geografii (1 os.)

  • Etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu z Chemii (1 os.)

  1. Wojewódzki Konkurs Geograficzno – Turystyczny „Przez morza, lądy
    i oceany” etap rejonowy (6 os.)

  2. IV m. w Powiatowym Międzygimnazjalnym Konkursie Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych

  3. I i II m. w międzyszkolnym konkursie „Informatyczny Puchar”

  4. II m. w Sztafetowych Biegach Przełajowych (etap powiatowy)

  5. II m. w zawodach powiatowych w Indywidualnych Biegach Przełajowych

  6. I i II m. w V edycji Międzyszkolnego konkursu Recytatorskiego poezji Jana Pawła II

  7. I m. w Mistrzostwach Powiatu w Siatkówce Plażowej Dziewcząt

2012/2013

  1. Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego

  2. Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii

  3. Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego

  4. I m. w Powiatowym Konkursie Wiedzy Przyrodniczej

  5. 2 finalistów Wojewódzkiego Interdyscyplinarnego Konkursu Ekologiczno – Regionalnego

  6. II i III m. w powiatowym konkursie na prezentację multimedialną z języka niemieckiego

  7. I m. w konkursie powiatowym  na najlepszy plakat „Dzień Języków Obcych”

  8. Laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficzno – Turystycznego „Przez morza, lądy i oceany”

  9. I m. w powiatowym konkursie „Zawody przyszłości” w kategorii projekt multimedialny

  10. Etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu z Historii (1 os.)

  11. Etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu z Geografii (1 os.)

  12. I m. w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej 

  13. II m. dziewcząt w Mistrzostwach Rejonowych w sztafetowych biegach przełajowych

  14. Laureat w Ogólnopolskim konkursie języka angielskiego Olimpus 

  15. Wyróżnienie w powiatowym Konkursie Poezji i pieśni Patriotycznej

    OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW W ROKU SZK. 2011/2012

     

    VII miejsce w Mistrzostwach Województwa w sztafetowych biegach przełajowych

    Aleksandra Dworzyńska kl. I a

    Marlena Wojtania kl. I a

    Agnieszka Kuśmierek kl. I b

    Weronika Jarzębska kl. I c

    Weronika Ogrodnik kl. I c

    Karolina Jarzębska kl. II c

    Patrycja Nieznańska kl. II c

    Iza Madej kl. II c

    III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych

    Mariusz Biegański kl. II a

    Marcin Krawczyk kl. II a

    Kacper Sowiński kl. II b

    Bartosz Kulka kl. II b

    Tomasz Szulc kl. II c

    Sebastian Maniecki kl. II d

    III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Lidze LA

    Kacper Sowiński kl. II b – 100 m

    Marcin Krawczyk kl. II a – 300 m

    Krzysztof Tkacz kl. II d – 300 m

    Sebastian Maniecki kl. II d – kula

    Tomasz Motyka kl. II a – kula

    II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej

    Jarosław Danielski kl. I c

    Sebastian Maniecki kl. II d

    Mateusz Wawszczak kl. II d

    Tomasz Szulc kl. II c

    Tomasz Motyka kl. II a

    III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce siatkowej

    Mateusz Wawszczak kl. II d

    Tomasz Motyka kl. II a

    III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce siatkowej

    Aleksandra Dworzyńska kl. I a

    Marlena Wojtania kl. I a

      

Dyplomy i podziękowania

home