Witamy na stronie Publicznego Gimnazjum w Kamieńsku

24 grudnia 2017 15:01 | Aktualności

Boże Narodzenie

21 grudnia 2017 r. uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem p. Agnieszki Sikorskiej oraz ks. Michała Sokalskiego, przedstawili wszystkim akademię z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Przypomnieli nam tradycje świąteczne. Nie zabrakło oczywiście śpiewania kolęd, które wprowadziły prawdziwie bożonarodzeniowy nastrój.  Zabawnym akcentem była Familiada, gdzie rywalizowały między sobą dwie drużyny: Światowych i Pobożnych. Ich odpowiedzi pokazały nam, co w tych świętach jest naprawdę ważne, a co mniej istotne. Wysłuchaliśmy też fajnie zmontowanej kolędy śpiewanej przez naszych gimnazjalistów. Na koniec głos zabrała pani dyrektor Anna Miszczyk. Złożyła zebranym życzenia i poprosiła, by wszyscy podzielili się opłatkiem.

W ten magiczny, wyjątkowy czas życzymy spokojnych oraz pełnych rodzinnego ciepła chwil.
Niech Wasze najskrytsze marzenia spełnią się w Nowym Roku.

Dyrekcja  i Grono Pedagogiczne

Zdjęcia: